منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیبایی و سلامت با لوسرو

5 ویژگی بهترین کرم پودر برای پوست خشک

بهترین کرم پودر برای پوست خشک

بهترین کرم پودر برای پوست خشک چه نوع کرم پودری است؟ برای خرید کرم پودر به چه نکاتی توجه می کنید؟ اگر پوست خشکی دارید و نمی دانید چه کرم پودری می تواند خشکی آن را کاهش داده و پوشانندگی بهتری داشته باشد، می توانید با نکاتی که در این صفحه یادآور می شویم، بهترین کرم پودر برای پوست خشک را تهیه نمایید.

به دلیل از بین رفتن آب و رطوبت در پوست های خشک، این نوع پوست نیاز به مراقبت بیشتری داشته و باید محصولات مناسبی را برای مراقبت از آن تهیه کنید. در غیر این صورت این موضوع می تواند باعث پیری زودرس پوستتان شود؛ از آنجا که جوانسازی پوست در زیبایی چهره تاثیر بسیاری دارد، باید در خرید محصولات مربوط به پوست دقت کنید تا چهره ای شاداب و پوستی شفاف داشته باشید.

بهترین کرم پودر برای پوست خشک

کرم پودر از آن دست لوازم آرایشی است که معمولا به صورت روزانه استفاده می شود. بنابراین استفاده از یک کرم پودر با کیفیت و مرغوب که از برند معتبری خریداری شده باشد، بسیار مهم است. اما در انتخاب کرم پودر باید چه مواردی را در نظر بگیریم؟

نوع کرم پودر

کرم پودرها در دو حالت مایع و کرمی وجود دارند که هر دوی آن ها برای پوست های خشک مناسب است. اما اگر پوست شما دارای لکه های زیادی است و به دنبال یک کرم با پوشانندگی بیشتری هستید، نوع کرمی برای پوستتان بهتر است.

اما اگر لکه های جزئی و بسیار کمی دارید، می توانید از نوع مایع برای پوشاندن آن ها استفاده کنید.

بافت بهترین کرم پودر برای پوست خشک

کرم هایی با بافت بسیار سبک برای پوست های چرب بهتر است، اما به این معنی نیست که کرم هایی که بافت سنگین و بسیار چربی دارند برای پوست های خشک مناسب هستند. اگر خشکی پوستتان زیاد است، بهتر است یک کرم با بافت متوسط تهیه کنید، چرا که بافت های سنگین کرم، پس از ساعاتی به چین ها و ترک پوست نفوذ کرده و آن ها را بیشتر نمایان می کند.

بهترین کرم پودرهای مناسب پوست خشک

خاصیت آبرسانی

ممکن است تا چند ساعت کرم پودر بر روی پوست شما بماند. دقت کنید که کرم پودر مورد نظرتان باید خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی داشته باشد. در غیر این صورت پس از مدت کوتاهی، کرم پودر بر روی پوستتان دچار ماسیدگی می شود.

رنگ کرم پودر

رنگ کرم پودر باید به رنگ پوستتان نزدیک باشد. رنگی که تفاوت زیادی با رنگ پوست شما دارد، گزینه مناسبی نیست. به ویژه برای پوست های خشک که چروک های ریز و ترک های بیشتری دارند، شباهت رنگ کرم با پوست بسیار مهم است.

بنابراین اگر پوست سبزه ای دارید از کرم پودرهای تیره و اگر پوست روشنی دارید از کرم پودر هایی با رنگ روشن استفاده کنید.

بهترین کرم پودر برای پوست خشک

میزان پوشانندگی

پوشانندگی کرم پودر یکی از مهم ترین مواردی است که هنگام خرید بهترین کرم پودر برای پوست خشک باید به آن توجه کنید. بهتر است قبل از خرید محصول، از یک تستر بر روی قسمتی از پوست میزان پوشانندگی کرم را بررسی کنید. اما در صورتی که امکان تست محصول وجود ندارد، به مواردی مثل میزان رطوبت و بافت کرم دقت کنید تا بتوانید یک کرم برای پوشاندن کامل تمام لکه های پوستتان تهیه کنید.

اگر کرم پودر پوست شما را به خوبی پوشش ندهد، ترک های پوستی و چین و چروک های ناشی از خشک بودن پوست، دیده خواهد شد.

لوسرو یکی از برندهایی است که به تولید کرم پودرهایی با رنگ های متنوع پرداخته و انواع سلیقه ها را پوشش می دهد. پوشانندگی بالا و بافت سبک و نرم از جمله ویژگی های مهم کرم پودرهای لوسرو هستند.

در نهایت این نکته را بیان کنیم که اگر هزینه زیادی برای خرید کرم پودر صرف کرده اید اما این کرم برای پوست خشکتان مناسب نیست، می توانید از یک پد مرطوب برای کرم زدن استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

پوست شما خشک است یا چرب؟ اگر پوست خشکی دارید تجربیات خود را برای حل این مشکل و استفاده از کرم پودری که پوست شما را به خوبی پوشش دهد، بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *