منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیبایی و سلامت با لوسرو

4 ویژگی بهترین میسلار واتر برای پوست چرب

بهترین میسلار واتر برای پوست چرب

بهترین میسلار واتر برای پوست چرب چه ویژگی هایی دارد که چربی اضافی پوست را از بین برده و بتواند آن را کنترل کند. پوست های چرب به دلیل تجمیع سلول های چربی و گاهی ترکیب آن ها با سلول های مرده پوست و باکتری ها، بسیار مستعد بروز جوش و مشکلات پوستی هستند. بنابراین شستشو و پاکسازی مرتب پوست های چرب می تواند در حفظ سلامت و زیبایی آن ها بسیار موثر باشد.

به ویژه اگر از آن دست افرادی هستید که همیشه در طول روز آرایش دارید و انواع کرم پودر، پنکیک و رژگونه بر روی صورت شما می ماند، برای حفظ سلامت پوستتان، باید تمام آن ها را از روی صورت پاک کنید.

شستشوی صورت و یا پاک کردن آن از هر گونه آلودگی و مواد آرایشی، دو بار در طول شبانه روز برای افرادی که پوستی چرب دارند، الزامی است، اما اگر در طول روز امکان پاک کردن آرایش ندارید، حتما در شب و قبل از خواب تمام آرایش خود را به طور کامل از روی صورت پاک نمایید.

میسلار واتر یکی از محصولات مراقبت از پوست است که وظیفه آن پاکسازی پوست و از بین بردن آلودگی های روی آن می باشد. در واقع از این محصول به جای شوینده های صورت استفاده می شود.

مقاله پیشنهادی : میسلار واتر چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

پس اگر پوستی چرب دارید و می خواهید پاکسازی پوست را به صورت مرتب و در روتین های مراقبت از پوست خود انجام دهید، پیشنهاد می کنم بهترین میسلار واتر برای پوست چرب را در برنامه مراقبت پوستی خود قرار دهید؛ چرا که عدم نیاز به آبکشی این محصول، استفاده از آن را به مراتب ساده تر کرده و شما می توانید در هر زمان، حتی مواقعی که به آب دسترسی ندارید، صورت خود را تمیز کنید.

بهترین میسلار واتر برای پوست چرب

حالا که تصمیم گرفته اید میسلار واتر را به صورت روزانه استفاده کنید، باید بتوانید انتخابی مناسب با پوستتان داشته باشید تا علاوه بر زدودن آلودگی ها، چربی پوستتان را نیز کنترل کند. در ادامه چند نکته مهم برای افراد داری پوست چرب بیان می کنیم.

از بین بردن چربی های اضافی پوست

وظیفه اصلی میسلار واتر تمیز کردن پوست و از بین بردن چربی های اضافه آن است. پس طبیعی است که اولین انتظار ما از میسلار واتر از بین بردن آلودگی ها و چربی های ناشی از کرم های متفاوت مثل ضد آفتاب، کرم پودر و… است. ترکیبات شیمیایی به نام میسل که در این نوع پاک کننده وجود دارد، می تواند چربی ها و آلودگی ها را به خود جذب کرده و در نهایت پوستی تمیز برای جذب منابع مفید آماده کند.

نحوه استفاده از میسلار واتر را قبلا توضیح داده ایم و می توانید از توضیحات آن برای پاکسازی بهتر پوستتان استفاده نمایید.

بهترین میسلار واتر برای پوست های چرب

میسلارواتر فاقد چربی

بهترین میسلار واتر برای پوست چرب، میسلارواتر فاقد چربی است. برای اینکه روی پوستتان اثر چربی نماند و براقیت پوست کمتر شود، باید از میسلارواتر فاقد چربی برای پاکسازی صورت استفاده کنید تا به کنترل چربی پوست کمک کند. عبارت “Oil Free” به معنی “فاقد چربی” نشان دهنده این است که محصول برای پوست های چرب مناسب می باشد. بنابراین توجه کنید که میسلارواتر مورد نظرتان دارای این برچسب باشد.

خاصیت آبرسانی

یکی دیگر از ویژگی های بهترین میسلار واتر برای پوست چرب ، وجود خاصیت آبرسانی در آن است. همان طور که می دانید، چربی زیاد پوست، نشانه خشک بودن آن است. زمانی که نشانه های خشکی بر روی پوست پدیدار می شوند، غده های ترشح چربی برای حفظ رطوبت و نرمی پوست، به تولید چربی می پردازند که نتیجه آن چربی پوست خواهد بود. اما اگر از یک میسلارواتر با خاصیت آبرسانی استفاده کنید، پوست شما رطوبت کافی را دریافت کرده و از ترشح چربی اضافی جلوگیری می شود.

بهترین میسلار واتر

تنظیم کننده غدد ترشح چربی

برخی از محصولات مراقبت از پوست، این قابلیت را دارند که غدد ترشح چربی را تنظیم کنند تا میزان چربی خارج شده از منافذ پوست کمتر شده و پوستتان متعادل شود. بنابراین در صورتی که می توانید یک میسلار واتر با قابلیت تنظیم و متعادل سازی غدد چربی پوست تهیه کنید.

به نظر شما بهترین میسلار واتر برای پوست چرب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ شما در خرید میسلار واتر به چه نکته هایی توجه می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *