منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیبایی و سلامت با لوسرو

با رژگونه شکسته چه کنیم؟ ترمیم رژگونه شکسته با آب یا الکل

ترمیم رژگونه شکسته با آب

ترمیم رژگونه شکسته با آب یا مواد دیگری مثل الکل یا گلاب به سادگی امکان پذیر است. شکستن برخی از لوازم آرایشی مثل پنکیک، رژگونه، سایه چشم و… از مشکلاتی است که بسیاری از خانم ها با آن مواجه شده اند.

در این صفحه درباره روش ترمیم رژگونه شکسته با آب یا الکل را مطالعه خواهید کرد. توجه کنید که احتمال شکستگی در برخی از انواع رژگونه بیشتر است. به طور کلی رژگونه های با تراکم بالا و بسته بندی مقاوم و مناسب به سادگی شکسته و خرد نمی شوند.

اما اگر این اتفاق برای رژگونه افتاد، می توانید یک رژگونه جدید خریداری کرده و یا آن را ترمیم کنید. اگر قصد ترمیم آن را دارید، این مطلب را مطالعه کنید و از صرف هزینه برای خرید مجدد یک رژ گونه اجتناب نمایید.

با رژگونه شکسته چه کنیم؟

قبل از اینکه برای ترمیم رژگونه شکسته اقدام کنید، به این مسئله دقت کنید که می توانید رژگونه شکسته خود را با ضربات کوچک توسط شی مناسبی کاملا پودر کرده و از آن به عنوان رژگونه پودری استفاده کنید.

به این صورت که پس از اینکه رژ گونه کاملا پودر شد، آن را از یک صافی با منافذ ریز عبور داده و در بسته بندی مناسب بریزید. سپس می توانید براش آرایشی خود را به مقدار کمی از آن آغشته کرده و به عنوان رژگونه یا سایه چشم استفاده نمایید.

ترمیم رژگونه شکسته

ترمیم رژگونه شکسته با آب

مانند همان روشی که درباره ترمیم پنکیک شکسته توضیح دادیم، رژ گونه را کاملا پودر کنید. دقت کنید که کاملا پودر و صاف باشد.

در مرحله بعد مقدار کمی آب بر روی آن ریخته و خوب مخلوط کنید. بهتر است آب را با استفاده از یک سرنگ و یا اسپری کوچک به پودر رژ گونه اضافه کنید. چرا که ریختن مقدار بیشتری آب می تواند آن را خراب کند.

پس از ترمیم رژگونه شکسته، آن را به مدت 24 ساعت در مکانی تمیز و بدون گرد و غبار قرار داده تا به خوبی خشک شود.

اکنون می توانید از پد و یا براش آرایشی استفاده کرده و مقداری رژگونه به آرایشتان اضافه نمایید. ممکن است با تغییر رنگ بسیار کمی در رژ گونه مواجه شوید و یا مجبور باشید براش خود را به مقدار بیشتری از آن آغشته نمایید.

سایر روش های ترمیم رژگونه شکسته

همان طور که توضیح دادیم از الکل برای ترمیم پنکیک شکسته استفاده کردیم. برای رژگونه شکسته نیز می توان از الکل استفاده کرد. کافی است به جای آب مقدار کمی الکل بر روی آن اسپری کرده و یا با استفاده از سرنگ به آن اضافه کنید.

الکل به دلیل تبخیر سریع و خاصیت ضدعفونی کنندگی یک گزینه عالی برای انجام این کار است. اما اگر این ماده صنعتی در دسترس شما نیست از همان آب استفاده نمایید.

با رژگونه شکسته چه کنیم

گلاب نیز یکی دیگر از موادی است که می توان برای ترمیم رژگونه شکسته استفاده کرد. نکته مهم درباره گلاب این است که به عنوان یک تقویت کننده نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نظر شما درباره این سه ماده (الکل، آب و گلاب) برای رژ گونه و پنکیک های شکسته چیست؟ زمانی که با رژگونه ای که شکسته و یا پودر شده مواجه می شوید، ترجیح می دهید که یک محصول جدید خریداری کنید و یا با استفاده از روش هایی که در این مطلب توضیح دادیم، آن را ترمیم کنید؟

آیا در جواب اینکه با رژگونه شکسته چه کنیم، پیشنهاد دیگری دارید؟ پاسخ خود را در قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

همچنین می توانید با خرید رژگونه های برند لوسرو که در رنگ های مختلف و در دو سری پرفکت و کلاسیک تولید شده اند، از کیفیت بسته بندی و تراکم آن مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *