منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیبایی و سلامت با لوسرو

انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست

انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست

انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست ، باعث می شود تا آرایشی طبیعی و جذاب تر داشته باشید. حتی اگر بسیار حرفه ای آرایش می کنید و تسلط کامل به تمام لوازم آرایشی خود دارید، کافی است با یک انتخاب اشتباه، باعث شوید تا هیچ یک از آن زیبایی ها در شما دیده نشود. انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست، یکی از مواردی است که باید دقت زیادی در آن داشته باشید.

اگر بعد از اینکه آرایش شما به پایان می رسد، نتیجه دلخواه را بر روی چهره خود مشاهده نمی کنید، اگر بین رنگ های گردن و صورت شما تناقضی وجود دارد که برای شما خوشایند نیست و یا اگر حس می کنید آرایش صورتتان باعث شده تا کسل و بی روح به نظر برسید، ممکن است رنگ کرم پودر خود را اشتباه انتخاب کرده باشید. برای اینکه بتوانید یک کرم پودر با رنگ مناسب پوستتان تهیه کنید، در این مطلب همراه ما باشید.

ابتدا باید با استفاده از راه های تشخیص رنگ پوست، درباره اینکه پوستتان چه رنگی دارد، مطمئن شوید. زمانی که اطلاع کافی درباره رنگ پوستتان ندارید، گزینه های زیادی برای خرید کرم پودر و دیگر محصولات آرایشی پیش رو دارید که احتمال انتخاب و خرید اشتباه را در شما افزایش می دهد. اما اگر بدانید پوست شما دقیقا به چه رنگ است، تعداد رنگ کمتری از کرم پودر به عنوان گزینه انتخابی شما باقی خواهد ماند.

انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست

همان طور که گفته شد، پس از تشخیص رنگ پوست صورت، گزینه های زیادید برای شما باقی نخواهد ماند. بهترین رنگ کرم پودر برای پوست شما، نزدیک ترین رنگ به پوست شماست. پس از بین تمام کرم پودرهایی که می بینید، هرکدام که رنگی مشابه با رنگ پوست شما را دارند، انتخاب کنید.

سه رنگ مختلف از کرم پودر ها را که نزدیک ترین رنگ ها به پوست شما هستند، به صورت خطوط کوتاه بر روی خط فک خود بزنید و بین آن ها فاصله کمی در نظر بگیرید. از بین سه رنگ هر یک که شباهت بیشتری به رنگ پوستتان دارد نگه داشته و دو رنگ دیگر را پاک کنید. اکنون رنگ باقی مانده بر روی پوست را به خوبی پخش کنید.

انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست

یک پنبه آغشته به محلول پاک کننده آرایش و یا یک پد پاک کننده آرایش را به آرامی در مرکز قسمتی که کرم پودر زده اید، بکشید. حالا باید رنگ قسمتی که کرم پودر دارد را با رنگ پوست بدون کرم پودر خود مقایسه کنید. اگر تفاوتی بین این دو قسمت وجود ندارد، این کرم، بهترین محصول برای شما خواهد بود. اما چنان چه کرم پودر مورد نظر شما، دارای رنگ متفاوتی از پوستتان است، پیشنهاد می کنم همین چرخه را برای سه کرم پودر دیگر تکرار کنید.

این کار را تا زمان انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست خود ادامه دهید. به یاد داشته باشید برای تصمیم گیری درباره رنگ کرم پودر، تنها صورت خود را در نظر نگیرید. بلکه باید رنگ گردنتان را نیز در این تصمیم گیری لحاظ کنید.

زمانی که بهترین و مناسب ترین رنگ کرم پودر را پیدا کردید، برند و شماره یا مدل آن را بخاطر بسپارید و تا زمانی که برای پوست شما مناسب است، پس از هر بار تمام شدن کرم پودر، همان را مجدد خریداری کنید.

توجه به فصل سال

ممکن است در فصل تابستان پوست کمی تیره تر شود و یا در فصل زمستان، به دلیل سرمای هوا، میزان خشکی پوست بیشتر شود. با توجه به این موضوع ممکن است به یک کرم پودر تیره تر در فصل تابستان و یا یک کرم پودر با خاصیت مرطوب کنندگی در فصل زمستان نیاز داشته باشید.

مطلب پیشنهادی : ویژگی ها بهترین کرم پودر برای پوست خشک

کرم پودر لوسرو

لوسرو یکی از تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است که در تولید محصولات به سلیقه افراد مختلف، نوع پوست و رنگ پوست ها توجه کرده است. کرم پودر های لوسرو در رنگ های متنوع برای انواع پوست تولید شده که می توانید برای انتخاب رنگ کرم پودر مناسب پوست خود، رنگ های مختلف آن را بررسی نمایید.

شماره 101 کرم پودر لوسرو مناسب پوست روشن، شماره 102 مناسب پوست روشن، متوسط و گندمی، شماره 103 کرم پودر مناسب پوست متوسط، گندمی، تیره، شماره 104 کرم پودر مناسب رنگ پوست متوسط، شماره 105 کرم پودر مناسب روشن، گندمی و متوسط، شماره 106 کرم پودرهای لوسرو مناسب پوست های متوسط، گندمی و تیره و در نهایت شماره 202 کرم پودر مناسب پوست های تیره می باشد.

همچنین می توانید با استفاده از رنگ هایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید، نزدیک ترین رنگ به رنگ پوست خود را انتخاب و از وب سایت لوسرو خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *