منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیبایی و سلامت با لوسرو

نحوه استفاده از میسلار واتر چگونه است؟

نحوه استفاده از میسلار واتر

نحوه استفاده از میسلار واتر چگونه است؟ میسلار واتر یکی از محصولات پاک کننده صورت است که  برای انواع پوست (چرب، خشک و…) تولید می شود و از آنجا که نیاز به آبکشی ندارد، در هر زمان و مکانی قابل استفاده است، به یکی از پرطرفدار ترین محصولات مراقبت از پوست تبدیل شده و معمولا در روتین های پوستی افراد قرار دارد.

ممکن است مدت ها از این محصول مراقبت پوستی استفاده کنید، اما با نحوه کاربرد صحیح آن آشنا نباشید. به عنوان مثال برای پاک کردن آرایش صورت، آرایش چشم و یا استفاده به عنوان تونر، می توانید میسلار واتر تهیه کرده و به کار ببرید. اما باید با نحوه استفاده از میسلار واتر به صورت صحیح آشنا باشید.

اگر اطلاعات کافی درباره این محصول ندارید و هنوز درباره به کار بردن آن مطمئن نیستید، مقاله میسلار واتر چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم، را بخوانید و سپس برای خرید یکی از آن ها که مناسب پوستتان باشد، اقدام نمایید.

نحوه استفاده از میسلار واتر

میسلار واتر مانند هر پاک کننده دیگری، باید اولین مرحله از روتین مراقبت پوستی شما باشد، تا پوست شما را تمیز کرده و آن را برای جذب مواد معدنی مفید آماده نماید.

همان طور که در مقاله تفاوت میسلار واتر و تونر توضیح دادیم، برخی از میسلار واترها خاصیت آبرسانی نیز دارند و استفاده از آن ها علاوه بر پاک کردن آرایش باعث تقویت پوست نیز خواهد شد و اگر تصمیم به حذف یکی از این دو مورد را دارید، حذف تونر را به شما پیشنهاد می کنیم.

مهم ترین وظیفه میسلار واتر، پاک کردن آرایش و آلودگی های صورت است. برای اینکه بتوانید از این محصول به عنوان پاک کننده استفاده کنید، نیاز به یک تکه پنبه یا پد پنبه ای دارید و باید از روش زیر استفاده نمایید.

پد یا پنبه خود را به محلول پاک کننده آغشته کنید و آن را به آرامی بر روی پوست صورتتان بکشید. می توانید در قسمت هایی که آرایش بیشتری دارند (مثل لب ها) از مقدار میسلارواتر بیشتری استفاده کنید.

نحوه استفاده از میسلار واتر برای پاک کردن چشم

پاک کردن آرایش چشم، کمی سخت تر از سایر بخش های صورت است و معمولا پاک کردن آن، منجر به پخش شدن ریمل، خط چشم و سایر محصولات آرایشی است که باعث تیرگی اطراف چشم خواهد شد.پ

نحوه صحیح استفاده از میسلار واتر

برای پاک کردن آرایش چشم ها، یک تکه پنبه را به محلول پاک کننده آغشته کرده و آن را بر روی چشم ها قرار دهید. قبل از کشیدن پنبه بر روی چشم. چند ثانیه آن را بر روی قسمت هایی که آرایش دارنده، فشار دهید تا نرم شده و به راحتی پاک شود. این کار را چندین مرتبه تکرار کنید. به این معنی که پنبه آغشته به میسلار واتر را با کمی فشار بر روی چشم ها قرار داده و بردارید. در نهایت به آرامی بر روی چشم ها کشیده تا کاملا پاک شود.

نحوه استفاده از میسلار واتر به عنوان تونر

پس از اتمام این کار و زمانی که هیچ آرایشی بر روی پوست خود مشاهده نکردید، بهتر است یک تکه پنبه تمیز برداشته و مجدد تمام پوست خود را با میسلارواتر پاکسازی کنید. چرا که ممکن است مقداری باکتری یا چربی اضافی بر روی پوست شما باقی مانده باشد.

نحوه استفاده از میسلار واتر

اگر تونر دارید، می توانید این کار را با استفاده از تونر انجام دهید تا تمام آلودگی ها از روی پوستتان پاک شود. اما در صورتی که به تونر دسترسی ندارید، میسلار واتر نیز انتخاب مناسبی برای از بین بردن آلودگی ها باقی مانده می باشد.

شما نحوه استفاده از میسلار واتر را به صورت صحیح می دانید؟ برای تمیز کردن و پاکسازی پوست، میسلارواتر را انتخاب می کنید و یا استفاده از شوینده و آبکشی پوست را ترجیح می دهید؟ نظرات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *