منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیبایی و سلامت با لوسرو

با پنکیک شکسته چه کنیم؟ 3 روش ترمیم پنکیک شکسته

ترمیم پنکیک شکسته با الکل

با پنکیک شکسته چه کنیم؟ ترمیم پنکیک شکسته با الکل ، آب و یا گلاب چگونه انجام می شود؟ شکستن پنکیک های آرایشی یکی از مشکلات اغلب خانم هاست. افتادن پنکک از روی میز آرایشی، افتادن کیف آرایشی، ضربه خوردن و… از جمله عواملی است که موجب شکستن پنکیک خواهد شد. اگر پنکیک تازه ای خریداری کرده اید و به تازگی بر اثر افتادن شکسته است، نگران نباشید؛ چرا که پس از مطالعه این مطلب می توانید این مشکل را به راحتی حل کنید.

با پنکیک شکسته چه کنیم؟

زمانی که پنکیک خود را بر روی زمین و یا در کیفتان در حالت شکسته مشاهده می کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که تکه های شکسته شده ای از آن را که به سایر لوازم آرایشی و یا مواد موجود مثل گرد و خاک روی زمین آغشته نشده اند، جدا کرده و در بسته پنکک بریزید.

ترمیم پنکیک شکسته با الکل

یک تکه نایلون کوچک را بر روی پنکیک قرار داده و با یک شیء مثل انتهای برای، انتهای مداد و… ضربات آرامی به پنکک بزنید تا تمام آن به صورت یکدست پودر شود.

نایلون را برداشته و از یکدست بودن پنکک پودر شده مطمئن شوید.

با پنکیک شکسته چه کنیم

اگر این سوال در ذهن شما ایجاد شده که حالا با پنکک شکسته چه کنیم؟ باید بدانید اکنون زمان اضافه کردن الکل رسیده است.

مقدار کمی از الکل را با استفاده از قطره چکان بر روی پنکیک بریزید و به آرامی آن را مخلوط کنید، سپس با استفاده یک شی مثل قاشق، سطح آن را صاف کنید.

ترمیم پنکیک شکسته با آب یا گلاب

اکنون باید تا 24 ساعت برای خشک شدن ترمیم پنکیک شکسته صبر کنید. سپس می توانید با استفاده از براش از پنکیک استفاده نمایید.

حتما بخوانید : 4 ویژگی بهترین پنکک با پوشانندگی بالا

چرا باید برای ترمیم پنکک شکسته از الکل استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید الکل یک ماده ضدعفونی کننده است که می تواند آلودگی های پنکیک را از بین ببرد. به علاوه این ماده به دلیل تبخیر سریع، بهترین گزینه برای این مار محسوب می شود.

ترمیم پنکیک شکسته با آب یا گلاب

اگر الکل در دسترس شما نیست، نگران نباشید. می توانید مراحل بالا را برای ترمیم پنکک شکسته با آب یا گلاب انجام دهید.

فقط کافی است به جای الکل با استفاده از قطره چکان، مقدار کمی آب و یا گلاب به پنکک اضافه کرده و آن را مخلوط نمایید. در این روش نیز سطح پنکیک را صاف نموده و اجازه دهید تا 24 ساعت خشک شود.

در نهایت توجه کنید که فرقی نمی کند ترمیم پنکیک شکسته با الکل ، آب و یا گلاب انجام شود در هر صورت باید بدانید پنکیک ترمیم شده، با حالت قبل خود تفاوت داشته و نمی توان انتظار داشت مانند روز اول شود. ممکن است رطوبت آن کمی بیشتر بوده و برای نتیجه گیری بهتر نیاز باشد تا براش یا پد آرایشی را به مقدار بیشتری از آن آغشته نمایید.

نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که اگر یک پنکیک با کیفیت از یک برند معتبر تهیه کنید که تراکم بالایی داشته، از رطوبت کافی برخوردار باشد و در نهایت بسته بندی مناسبی داشته باشد، می توانید تا حد زیادی از این اتفاق جلوگیری کنید.

پنکیک های لوسرو در رنگ های متنوع با بسته بندی های محکم عرضه شده و دارای تراکم و رطوبت مناسبی هستند که علاوه بر پوشانندگی و جلوگیری از خشکی پوست، مانع از شکستن بر اثر ضربات کوچک و یا افتادن از ارتفاعات کم می شود.

شما چه تجربه ای از شکستن پنکیک دارید؟ آیا پس از شسکتن پنکیک ها به خرید یک محصول جدید فکر می کنید و یا همان پنکک را ترمیم می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را درباره این موضوع در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران نیز از آن ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *